Enter your keyword

Öğretmen Temini

Kurumsal alanda 15 yıllık tecrübemizi Kanada ile olan anlaşmamız ile pekiştiriyor, öğrencilerinizin en iyi şekilde İngilizce eğitimi almaları için çalışıyoruz.

Kurumsal okullar talep ettiği takdirde Kanada’dan full-time çalışacak öğretmenler temin etmekteyiz. Kurumunuzdaki öğrencilerin en iyi şekilde İngilizce öğrenmeleri için anlaştığımız, Kanada Milli Eğitim Bakanlığı’ ndan onaylı öğretmenlerin çalışma izni dahil tüm işlemlerini hallediyor ve kurumunuza en uygun eğitimciyi size hiçbir zahmet vermeden Türkiye’de, Türk öğrencilere eğitim vermeye hazır hale getiriyoruz.

Öğrencilerin gelecekteki kariyerlerinde rakiplerinden birkaç adım öne geçmesi, yabancı dil yeterliliğiyle doğru orantılıdır. Bu açıdan bakıldığında öğrencilerimizin İngilizce eğitimlerini, ana dili İngilizce olan, aynı zamanda da eğitim ve öğretim konusunda uzman öğretmenler tarafından almaları, ileriye dönük çok büyük bir yatırım olacaktır. Bu nedenle Kanada’dan getirilecek öğretmen, hem çocuklarmızın yabancı dil eğitimi hem de farklı ülke ve kültürden gelen biriyle kaynaşmaları açısından oldukça önemlidir.